o firmie

Spółki z grupy DOM.developer powstały w 2004 roku, otwierając się na działalność w obrębie lokalnego wrocławskiego rynku mieszkaniowego. Ze względu na jego dużą chłonność i atrakcyjne perspektywy rozwoju w ostatnich latach stawialiśmy sobie za cel sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Jakość stawiamy na pierwszym miejscu. Przy projektowaniu i wykonawstwie naszych obiektów stosujemy nowoczesne oraz sprawdzone technologie i materiały.

Współpraca z nami to pewna wygrana. Tradycją naszej Spółki jest zabezpieczone, pełne finansowanie w zakresie wszystkich inwestycji, a wpłaty klientów lokowane są na wydzielonych i kontrolowanych przez bank finansujący, rachunkach powierniczych. Każdy projekt jest dla nas wyzwaniem.

Cechuje nas doświadczenie w dolnośląskim rynku deweloperskim. Posiadamy aż 14 inwestycji zrealizowanych i 3 w trakcie realizacji. Dbamy o to, aby każda z nich została wykonana w najwyższym standardzie i wyjątkowej lokalizacji, a szeroka oferta spełniała oczekiwania naszych klientów pod kątem relacji ceny do jakości. Każdemu kontrahentowi umożliwiamy szybki dostęp do niezbędnych informacji oraz negocjacje zapisów umowy. Pielęgnujemy brak skrępowania w relacjach sprzedażowych oraz miłą atmosferę. Każdy projekt naszego autorstwa jest wyjątkowy: od ekskluzywnego biurowca po zielone osiedle w zabudowie szeregowej.

Logo PZFD dd.001

 

 

 

 

Jako DOM.developer od 2010 roku należymy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich (PZFD) którego dewizą jest „zmienić oblicze miasta, dbać o jakość budownictwa”, a także przestrzegać Kodeksu Dobrych Praktyk. Mirosław Półtorak od lat aktywnie angażuje się w prace Związku i działa w jego strukturach zarządzających - jest Wiceprezesem Oddziału PZFD we Wrocławiu oraz Sekretarzem Rady PZFD.

 

 

 

Poznaj nasz zespół

 

Jesteśmy dumni z zaufania jakimi się nas obdarza. Nasz sukces to nienaganna opinia w przekroju całej historii działalności, indywidualne podejście do klienta, doskonały dobór lokalizacji inwestycji, doświadczenie realizatorskie oraz kadra gwarantująca terminowe, kompetentne i elastyczne kierowanie całym procesem deweloperskim. Poznajcie Państwo grupę ludzi, tworzących zespół DOM.developer, którzy będą Państwu towarzyszyć podczas procesu zakupu wymarzonego mieszkania.

 

Mirosław Półtorak
Mirosław Półtorak
Prezes Zarządu
Marek Zagrodnik
Marek Zagrodnik
Pełnomocnik Zarządu, Kierownik działu sprzedaży
Tomasz Mirosław
Tomasz Mirosław
Specjalista ds. sprzedaży
Rafał Półtorak
Rafał Półtorak
Pełnomocnik Zarządu, Kierownik dz. marketingu & PR
Krzysztof Zaleśkiewicz
Krzysztof Zaleśkiewicz
Dyrektor techniczny, Prokurent
Grzegorz Dębowy
Grzegorz Dębowy
Menedżer projektów
Daniel Lewańczyk
Daniel Lewańczyk
Inspektor nadzoru budowlanego, Koordynator obsługi posprzedażowej
Elpida Grzesiak-Kaliś
Elpida Grzesiak-Kaliś
Architekt wnętrz i zieleni
Maciej Dołubizno
Maciej Dołubizno
Asystent Zarządu
Dariusz Macniak
Dariusz Macniak
Główny księgowy
Sebastian Kania
Sebastian Kania
Radca prawny
Izabela Mróz
Izabela Mróz
Wykończenie pod klucz